Menu Close

Pažintinė išvyka į Kovo 11-osios parką

Gražią gegužės 8 dieną „Gudručių“ grupės ugdytiniai pėsčiomis keliavo į Kovo 11-osios parką Girstučio slėnyje. Išvykos metu vaikai ne tik džiaugėsi pavasariška gamta, bet ir pažino aplink augančius augalus. Pasitelkdami pojūčius – uoslę, lytėjimą ir regą – jie tyrinėjo augalų formas, tekstūras bei spalvas, lygino švelnius žiedus su šiurkštesniais lapeliais. Tokia patyriminė veikla skatino vaikų smalsumą, pastabumą ir pažinimo džiaugsmą. Kartu prisiminėme svarbią taisyklę – gamtoje elgtis saugiai ir atsakingai.

„Gudručių“ grupės mokytoja Birutė Diliūnienė

Skip to content